Služby

V naší nabídce najdete široké spektrum nejrůznějších služeb. Specializujeme se na veškeré instalatérské a topenářské práce, které poskytujeme s důrazem na kvalitu provedení a spokojenost zákazníka.

Topenářské práce

Součástí námi poskytovaných služeb jsou topenářské práce. Topenářské práce provádí naši zkušení zaměstnanci, kteří se specializují na montáž topných systémů, realizace topných rozvodů, teplovzdušné rozvody od krbových kamen, podlahové vytápění firmy REHAU a kompletní rekonstrukce topení.

Tepelná čerpadla

V rámci našeho zaměření na topenářské práce dodáváme kvalitní tepelná čerpadla a solární systémy. V naší nabídce najdete tepelná čerpadla voda-vzduch i pozemní kolektory. Tepelná čerpadla si u nás můžete objednat včetně odborné montáže.

Solární systémy

Solární systémy, stejně tak jako tepelná čerpadla, dodáváme za skvělé ceny. Solární systémy našim zákazníkům dle předchozí dohody také namontujeme. S výběrem solárních systémů vám rádi pomůžeme.

Další služby

Provádíme kompletní rekonstrukce stoupaček v panelových domech, vytvoříme či napojíme vodovodní a kanalizační přípojky. Vyměníme Vám rozvody vody z plastických hmot nebo uděláme kompletní rekonstrukce topení a vody. Realizujeme zdravotní instalace v objektech, podlahové vytápění firmy REHAU a nebo lití podlah anhydridem. Dále provádíme klempířské práce, zámečnické práce a elektrikářské práce (dodavatelsky).